MarMur Nieruchomości

Jesteśmy zespołem ekspertów z kilkunastoma latami doświadczenia w branży nieruchomości.

Naszym głównym rejonem działania jest województwo dolnośląskie. Mimo to często podkreślamy, że ‘sky is the limit’ i w każdym rejonie Polski dokonujemy transakcji. W naszej pracy stawiamy na relacje z drugim człowiekiem i transakcje win-win. Zadowolenie klienta jest naszym sukcesem. Otaczamy się i współpracujemy tylko z najlepszymi i zaufanymi partnerami.

W nieruchomości angażujemy się na 101% i pracujemy w bardzo kompleksowy sposób. Po więcej informacji o tym, jakie usługi świadczymy (sprzedaż nieruchomości, zakup nieruchomości, wynajem nieruchomości, zarządzanie nieruchomością, inwestycje, grunty, działki, wykończenie wnętrz, home staging) zapraszamy do zakładki „Jak pracujemy?”.

Misją MarMur Nieruchomości jest spełnianie marzeń naszych klientów. Marzeń związanych ze znalezieniem wymarzonego miejsca na ziemi. Rozmowę zawsze zaczynamy od poznania potrzeb naszych klientów oraz oczekiwań względem współpracy z nami. W zależności od wybranej usługi wspólnie opracowujemy plan działania. A reszta jest już w naszych rękach.

Pracujemy z pasją i mamy głowę pełną pomysłów. Nasz profesjonalizm i doświadczenie świetnie przekładają się na szybkość i skuteczność transakcji. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze klienta oraz bezpiecznie przeprowadzamy transakcje sprzedaży nieruchomości, zakupu nieruchomości lub wynajmu nieruchomości.


Radość i pasję z pracy w nieruchomościach przeplatamy z pasjami życiowymi. Akumulatory naszej energii życiowej najczęściej ładujemy chodząc po górach i zdobywając kolejne szczyty.

 

Determinacji i wytrwałości uczymy się obcując z przyrodą i zwierzętami. Doceniamy koty za ich upartość, dążenie do celu i przywiązanie. Zaś kreatywność, cierpliwość, podtrzymanie tradycji i rodzinne relacje rozwijamy w zbieraniu ziół, z których przyrządzamy tradycyjne nalewki, octy i oleje.
 

Żyjąc i pracując łączymy aspekty nowoczesności i tradycji. Poznaj nas bliżej. Zapraszamy do kontaktu.

 


MarMur Nieruchomości

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.