Jak pracujemy

PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI
Zależy nam na tym, aby transakcje sprzedaży/ zakupu były przeprowadzone efektywnie. Dzięki naszemu doświadczeniu podpowiemy, jak niewielkim kosztem podnieść szanse na sprzedaż nieruchomości. A w przypadku zakupu zapytamy, na czym najbardziej Ci zależy, i czy właśnie to coś znajdziesz w nowym mieszkaniu. Zdaj się na nas!


HOME STAGING
Z naszego doświadczenia wynika, że Home Staging, czyli upiększanie mieszkania, może nie tylko podnieść cenę transakcji, ale też przyspieszyć jej finalizację. Nasz agent poleci Ci sprawdzoną ekipę remontową, jeśli będzie potrzeba odświeżenia mieszkania. A na sesję zdjęciową przyjdzie z dużą ilością dodatków, które nadadzą pomieszczeniom domowy charakter.

USTALENIE CENY OFERTOWEJ
Większość klientów, którzy się do nas zgłaszają często mówią o dezorientacji, kiedy przychodzi do ustalenia ceny. Wtedy my, po zadaniu kilku pytań wiemy, jaką cenę możemy uzyskać. Zdajemy sobie sprawę, że nie tylko dzielnica i stan mieszkania na nią wpływają. Zaufaj nam, przeprowadzamy setki podobnych transakcji rocznie.

INDYWIDUALNA STRATEGIA MARKETINGOWA
Do każdego klienta i każdej oferty podchodzimy indywidualnie. Z naszym doświadczeniem wiemy, na którym portalu lepiej wystawić dom na sprzedaż, a gdzie opublikowane mieszkanie wynajmie się szybciej.

PROFESJONALNE SESJE ZDJĘCIOWE I WIRTUALNE SPACERY
Oczy kupują to, co zdjęcia sprzedają. Bardzo ważne dla nas jest to, aby oddać atmosferę pomieszczeń na zdjęciach. Współpracujemy z utalentowanymi fotografami wnętrz, którzy wiedzą, na jakie elementy należy zwrócić uwagę. W trakcie tej samej wizyty przygotowujemy wirtualny spacer w postaci filmu. To wszystko sprawia, że przeprowadzamy transakcje w ekspresowym tempie.


PRZYGOTOWANIE RZUTU WNĘTRZ
Większość naszych klientów to wzrokowcy. Techniczny rzut wnętrz stanowi dla nich podpowiedź względem własnych planów. Mierzymy mieszkania i domy oraz przygotowujemy ich plan, który jest dodatkiem do zdjęć

OPIS OFERTY
Dobrze wiemy, czego szukają klienci. Stąd też wybieramy konkretne zdjęcia i umieszczamy szczegółowe opisy, aby kupujący/ najemca mógł łatwo i szybko podjąć decyzję. Często już tylko po zobaczeniu zdjęć i opisu finalizujemy transakcję.

WSPÓŁPRACA Z INNYMI AGENTAMI I AGENCJAMI
Oferty sprzedaży i wynajmu umieszczamy w ogólnopolskim systemie dostępnym dla najlepszych agencji. Jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi. Dzięki temu zwiększamy szanse na powodzenie transakcji.

RAPORT AKTYWNOŚCI
Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie, więc wiesz, czy i jakie jest zainteresowanie Twoją nieruchomością. Raz na miesiąc przygotujemy podsumowanie naszych działań online i offline. Bądź na bieżąco!

PREZENTACJE
Znamy się na ludziach i stawiamy na relacje. Umiemy czytać z ludzkich zachowań i szybko obieramy strategię spotkania. Wiemy, kiedy klient potrzebuje godziny i chce zajrzeć w każdy kąt, a kiedy decyzję podejmie w 15 min. Jesteśmy na miejscu z pełnym pakietem informacji.


NEGOCJACJE
Mamy wieloletnie doświadczenie w negocjacjach. A że cenimy sobie sytuacje, kiedy obie strony są zadowolone, szukamy optymalnych rozwiązań w trakcie negocjacji. Do transakcji i rozmów podchodzimy profesjonalnie i bez emocji.

KOMPLETOWANIE DOKUMENTACJI
Bezpieczeństwo transakcji wpływa na zadowolenie klienta. Mając na koncie setki sprzedaży i zakupów nieruchomości doskonale wiemy, jaka dokumentacja powinna być przygotowana. Współpracujemy też z partnerami (np. notariusz, rzeczoznawca), którzy tak jak my działają na wysokim poziomie. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

FINANSOWANIE NIERUCHOMOŚCI
Współpracując z ekspertami w dziedzinie finansów jesteśmy pewni, że nasi klienci są w najlepszych rękach. 100% zapytań kończy się podpisaniem umowy kredytowej na takich warunkach, jakich oczekuje klient.

PRZEKAZANIE NIERUCHOMOŚCI
Przygotowanie dokumentacji oraz przekazanie nieruchomości są dla nas ostatnim etapem transakcji. Dbamy o bezpieczeństwo obu stron i wiemy, na co nasi klienci powinni zwrócić uwagę. Jesteśmy dla Ciebie!Spotkajmy się i ustalmy, co możemy dla Ciebie zrobić !